سوالات متداول

FAQ | سوالات متداول

شرکت های  هارمونی و چوبشار  با تجربه طولانی مدت خود و نیز رشد و توسعه آنها و همچنین نیاز مخاطبین ، در سال 1390 تصمیم بر ایجاد یک مکان جدید و مشترک گرفتند و با بررسی های انجام شده دریافتند که موقعیت مکان جدید کنار بزرگترین بزرگراه کشور، دسترسی آسانی را برای همه مخاطبینشان از سراسر کشور مهیا می کند و  همچنین فضای حدود هفت هزار متر مربعی آن امکان ایجاد تنوع و نمایش انواع سبک ها را به مخاطبین خواهد داد ،  که با برنامه ریزی های انجام شده و اضافه کردن چند سبک جدید ( outdoor – Old style – CASA NOVA   ) به مجموعه و  طراحی دوباره مدل های جدید با سبک های متفاوت جهت ساخت و تولیدات داخلی و خارجی همچنین نوع طراحی داخلی آن ، مکان جدید  را به یکی از متفاوت ترین Show room های جهان تبدیل کرد . که نام این Show room  هارمونیک سنتر میباشد .

هارمونی یکی از چندین برند مستقر در این مجتمع می باشد که گرایش آن طراحی داخلی و طراحی محصولات خود می باشد و  تولیدات محصولات آن در خارج از کشور تولید می گردد.

چوبشار یکی از چندین برند مستقر در این مجتمع میباشد که گرایش آن طراحی داخلی و طراحی محصولات خود میباشد و اغلب تولیدات محصولات آن در  داخل از کشور انجام می شود .

در صورتی که  عکاسی حرفه ای و فیلم برداری نشود بلامانع است ( با دوربین موبایل)

بله ، آسانسور برای جابجایی بین طبقات در نظر گرفته شده است .

مجتمع هارمونیک سنتر در کل کشور شعبه ای ندارد اما یکی از  برندهای  مستقر در آن  ( هارمونی )  در تهران و شهرستانها شعبه دارد ( اهواز –رشت – اصفهان – تبریز – رامسر – قزوین )

ساعت کاری سنتر از 9.30 الی 21.30 در 6 ماه اول سال و در شش ماه پایانی سال 9.30 الی 21 ،تعطیلات رسمی 10 الی 14 و در تعطیلات به مناسبت ایام سوگواری به صورت کامل تعطیل می باشد .

جنب اتوبان تهران-کرج ، ضلع  غربی میدان استاندارد